×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42.
środa, 26 październik 2011 00:00

Podziękowania

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

 

Choć pisać nie umiem i jeszcze nie mówię, serdecznie dziękuję za okazanie mi pomocy, gdy sama jestem zbyt mała, by walczyć o środki potrzebne mi do zdrowia   -  Natalka

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za ciepłe słowa, wsparcie duchowe oraz finansowe  -   Rodzice

Mała Natalka szczególnie dziękuje:

Całej rodzinie oraz najbliższym znajomym za pomoc okazywaną każdego dnia

Wszystkim, którzy dokonali wpłaty na konto Fundacji "Zdążyć z Pomocą"

Pani Katarzynie Wyszyńskiej

Pani Kindze Dołobowskiej - Jacek

Dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom Szkoły Podstawowej nr 45 w Bytomiu

Cioci Grażynce Pytka oraz cioci Kasi Gajdas

Członkom OSP Niezdara

Wszystkim mieszkańcom Niezdary

Pani Barbarze Marcoll

Pracownikom Urzędu Skarbowego w Piekarach Śląskich

Pracownikom Biblioteki oraz Ośrodka Kultury w Tąpkowicach

Członkom Komitetu "Pomoc dla Natalki"

Wszystkim ludziom o dobrym sercu, którzy wzięli udział w Koncercie "W zaczarowanej krainie, muzyki, tańca i śpiewu"

Pani Marioli Góral

Państwu Kubica

Pani Hani Piaszczyńskiej

Pani Dorocie Siwek

Pani Magdalenie Mądrzejewskiej

Panu Tomaszowi Fisior

Pani Magdalenie Piotrkowskiej

Pani Angelice Kwaśny

Panu Jakubowi Niemiec

Pani Justynie Bożek

Pani Katarzynie Bachowskiej

Pani Irenie Micyk

Pani Iwonie Świerc

Pani Barbarze Heinze

Pani Marii Twardowskiej

Panu Zdzisławowi oraz Pani Małgorzacie Hetmańczyk

Pracownikom administracji PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu

Pani Marioli Podgórskiej

Pani Monice Grzemba

Pani Dyszy Marzenie

Pani Katarzynie Sebesta

Pani Urszuli Marcinkowskiej

Panu Bartłomiejowi Hofman

Pani Renacie Bartczak

Panu Błażejowi Blukacz

Kolegom i Koleżankom ze Szkoły w Tapkowicach z rocznika 1982

Pani Danucie Bruckiej

Pani Wiesławie i Panu Januszowi Witkowskim

Pani Klaudii Krawczyk

Pani Monice Gumińskiej

Pani Teresie Przybyła

Dyrekcji, Nauczycielom a w szczególności Uczniom Gimnazjum w Ożarowicach

Pani Alinie Lament

Renacie Kruk

Panu Jakubowi Niemiec

Panu Bartłomiejowi Michnowskiemu

Panu Krzysztofowi Czapla

Pani Weronice Leszczyńskiej

Pani Marcie oraaz Panu Sławomirowi Dembińskim

Panu Tomaszowi Błajek

Pani Joannie Wyszyńskiej

Pani Agnieszce Iskra

Pracownikom Firmy DROG-MOL

Panu Tomaszowi Golonek

Panu Jerzemu Wieczorek

Pani Barbarze Ślązok

Pani Justynie i Panu Marianowi Zdziebło

Pani Aleksandrze Furtak

Państwu Witkowskim

Pani Kazimierze Czapla

Panu Jackowi Czech

Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 14 w Piekarach Śląskich

Pracownikom Firmy MPGKiM z Siemianowic Śląskich

Małgorzacie i Pawłowi Pankiewicz

Pani Alicji Dyszy

Pani Katarzynie i Dariuszowi Staniczek

Pani Annie Nawrot

Pani Agnieszce oraz Panu Marcinowi Tomanek

Pani Joannie Kondla

Panu Maciejowi Szpakowskiemu i jego żonie

Rodzinie Kubik

Dyrekcji i Pracownikom Domu Kultury w Brzezinach Śląskich

Pani Annie Skorupa

Panu Sebastianowi Ludyga

Rodzinie Trojnar

Pani Danucie Filus

Pani Agacie Boczek

Pani Katarzynie Kubica

Pani Annie Parzych

Panu Grzegorzowi Datko

Panu Tomaszowi Kruk

Pani Dominice Banaszak

Panu Grzegorzowi Wilk

Pani Agnieszce Kuczera

Pani Ewie Osiadacz

Pracownikom Sklepu Delikatesy 24 H z ulicy Modrzewiowej w Katowicach oraz ul. Miętkiewicza w Bytomiu

Pani Magdalenie oraz Panu Tomaszowi Kubiak

Właścicielom oraz pracownikom firmy Franielczyk- Manowski S.J.

Pani Dorocie Łanucha

Pani Elżbiecie Michalskiej Banach

Pani Agnieszce Drozd

Pani Aleksandrze Wichowskiej

Pani Katarzynie Saczyńskiej

Panu Jackowi Karcz

Pani Justynie oraz Panu Rafałowi Zgajewskim

Pani Magdalenie Kamińskiej

Panu Grzegorzowi Kubica

Pracownikom Miejskiego Przedszkola nr 12 w Piekarach Śl.

Panu Andrzejowi Gogolin

Panu Wojtkowi oraz Pani Oli Kubica

Właścicielom Hurtowni Art. Biurowych P.H.U. Alex-Pol w Piekarach Śl.

Prezesowi oraz piłkarzom Klubu Sportowgo "Orzeł Biały"

Wszytskim, którzy uczestniczyli w meczu harytatywnym na stadionie K.S. "Orzeł Biały"

Pani Katarzynie Olszewskiej-Gorzeń

Pani Patrycji Jędrusik

Pani Anecie Marchowskiej

Pani Dorocie Siwek

Pani Jolancie Boik

Panu Mariuszowi Markwiok

Pani Małgorzacie Oleszkiewicz

Pani Annie Machura

Panu Przemysławowi Bąbik

Pani Paulinie Woynowskiej

Panu Grzegorzowi Knopik

Pani Aleksanrze Kania

Pani Natalii Cekiera

Panu Michałowi Wysockiemu

Pani Magdalenie Aksu

Panu Tomaszowi Błajek

Pani Aleksandrze Folerzyńskiej

Pani Ewie Łyda

Pani Ewie Kujawa

Pani Natalii Kapsa

Pani Aleksandrze Gruszka

Pani Justynie Karasińskiej

Pani Dagmarze Cichoń

Pani Kamili Przybyszewskiej

Pani Dominice Kowynia

Panu Andrzejowi Woźniak

Pani Annie Grzegorczyk

Pani Joannie Pruchnik

Pani Natalii Ciesielskiej

Pani Elżbiecie Kowal

Pani Iwonie Graczyk

Pani Agnieszce Abrasowicz

Pani Magdalenie Kata

Pani Marzenie Modrzyńskiej

Panu Jackowi Maroń

Pani Marcie Kotarskiej

Pani Katarzynie Kalinowskiej

Pani Magdalenie Kostrzewa

Pani Lucynie Migalskiej-Stankiewicz

Pani Barbarze Bujak

Pani Beacie Szozda

Pani Joannie Świerczek- Baryga

Pani Celinie Nowak - Krzyścik

Pani Katarzynie Zemło

Pani Joannie Kapusta

Pani Maji Ochryniuk

Pani Izabeli Legut

Pani Katarzynie Kasperskiej

Panu Sławomirowi Smiechura

Pani Natalii Komarow

Panu Michałowi Barańskiemu

Pani Izabeli Marcinkowskiej

Pani Magdalenie Tomczyk

Pani Lisowskiej Dorocie

Pani Joannie Brzozowskiej

Pani Izabeli Pereda

Pani Annie Misek

Panu Mariuszowi Wilk

Państwu Fojcik

Pani Lindzie Moczkowskiej

Pani Ilonie Huda

Pani Magdalenie Lange

Pani Katarzynie Pordąb

Pani Sabinie Wolak

Pani Katarzynie Dworakowskiej

Pani Alicji Baranowskiej

Pani Alicji Gumbrycht

Pani Magdalenie Mackiewicz

Pani Marlenie Kukla

Pani Agnieszce Beda

Pani Marcie Skiba

Pani Annie Nykiel

Pani Katarzynie Marczakiewicz

Panu Piotrowi Remiszewskiemu

Proboszczowi Henrykowi Foik

Soni oraz Tomaszowi Bijak

Członkom Komitetu "Pomoc dla małej Natalii"

Pracownikom Zakładu "Orzeł Biały" w Bytomiu

Pani Katarzynie Walków

Pani Magdalenie Bartos

Pani Edycie Golińskiej

Pani Halinie Smakula

Pani Justynie Stefaniszyn

Pani Annie Nowak

Pani Monice Strzeleckiej

Panu Krzysztofowi Dąbrowskiemu

Pani Monice Jarząbek

Pani Małgorzacie Urbaczka

Pani Wiolecie Kuriata

Pani Katarzynie Morawiec

Pani Joannie Kowalczyk

Pani Aleksandrze Bodzioch Nowok

Panu Pawłowi Czastor

Pani Sylwi Starosta

Pani Katarzynie Widuch

Pani Dagmarze Smolińskiej

Panu Krzysztofowi Ojdana

Pani Agnieszce Bąk

Pani Oldze Martyniuk

Panu Marcinowi Wójcik

Pani Maji Boguckiej

Pani Dagmarze Netter

Mieszkańcom Gminy Kamienica Polska

Mieszkańcom Gminy Starcza

Pracownikom Ośrodka Zdrowia w Kamienicy

Pracownikom Ośrodka Zdrowia Romanów

Pani Teresie Żak

Pracownikom Urzędu Gminy Starcza

Pracownikom Banku w Starczy

Pracownikom Ośrodka Zdrowia w Starczy

Pani Jolancie Dzik

Pracownikom sklepu w Kawodrzy

Pracownikom sklepu Groszek

Panu Edkowi Klyta

Pani Justynie Sochalskiej

Pani Oli Burzyńskiej

Panu Wojciechowi Nowak

Pani Izabeli Okrasa

Pani Agnieszce Czerwińskiej

Pani Joannie Miś

Pani Agnieszce Leszczyńskiej-Wójcik

Pani Katarzynie Chajewskiej

Pani Wiolecie Malawskiej

Pani Urszula Strączek

Panu Jarsoławowi Grabowskiemu

Pani Agacie Marciniuk

Pani Małgorzacie Zenkteler

Pani Katarzynie Trojanowskiej

Pani Paulinie Rączka

Pani Alicji Strycharczuk

Pani Oli Barchanskiej

Pracownikom Firmy Kanlux S.A.

Pracownikom Firmy KPE Nieruchomości S.A.

Pracownikom Firmy Ideal Polska S.A.

Panu Andrzejowi Wolny

Pani Magdalenie Chmielnik - Dyszak

Pani Justynie Kaczor

PaniKatarzynie Świebodzie

Panu Jarosławowi Skrobich

Pani Sylwi Kałka

Pani Sylwia Brzozowska

Pani Ewie Maciejewskiej-Mroczek

Pani Aleksandrze Wojciechowski

Pani Joannie Kamińskiej

Pani Karolinie Wierczyńskiej

Pani Małgorzacie Urbaniak

Pani Magdalenie Tronina

Pani Małgorzata Nadolska

Pani Urszuli Poprawskiej

Pani Danucie Olszańskiej

Pani Monice Żądło

Pani Aleksandrze Kulig

Pani Natalii Grabowskiej

Panu Adamowi Przybyła

Panu Janowi Niewdana

Pani Sylwi i Panu Jarosławowi Stolarskim

Pani Teresie i Panu Sebastianowi Waksmundzkim

Panu Marcinowi i Pani Ani Jurkowskim

Panu Tomaszowi Smoczyk

Pani Lucynie Chroboczek

Pani Danucie Adamiec

Pani Katarzynie Boajnkowskiej

Pani Magdalenie Karabon

Pani Dagmarze Smolińskiej

Pani Walentynie Gubała

Pani Małgorzacie Szwapczyńskiej

Pani Oldze Glińskiej

Pani Małgorzacie Melerskiej

Panu Piotrowi Pawlikowskiemu

Państwu Łagan

Panu Grzegorzowi Gołda

Pani Hannie Grabowskiej

Pani Beacie Dudzińskiej

Panu Grzegorzowi Wąs

Panu Tomaszowi Huk

Panu Maciejowi Prageros

Pani Annie Chazanym

Pani Annie Borszowskiej

Pani Beacie Karmańskiej

Pani Annie Kuźniar

Panu Adrianowi Zwardoń

Pani Karolinie Troka

Pani Magdalenie Panek

Pani Edycie Stanisz

Pani Małgorzacie Szewczyk

Prezesowi Zarządu Orzeł Biały S.A.

Pani Marii Żmuda

Panu Marcinowi Stachowicz

Pani Żanecie Kałużna

Pani Agnieszce Głogowskiej

Panu Michałowi Kostrzewa

Pani Joannie Balcerskiej

Pani Barbarze Jadwiszczok

Pani Magdalenie Gołąb i Panu Marcinowi Habrzyk

Pani Jolancie Wieczorek

Pani Małgorzacie Guzowskiej

Pani Mirosławie oraz Panu Zenonowi Kośny

Pani Aleksandrze Zając

Pani Marcie Jagielskiej

Pani Katarzynie Kalinowskiej

Panu Piotrowi i Pani Agnieszce Morawiec

Pani Agnieszce Duda-Osiewacz

Pani Irenie Całun

Uczniom Zespołu Szkół Admiistracyjno - Socjalnych w Bytomiu

Członkom Radioklubu ZHP Piekary  Śląskie

Pani Ewelinie Ciszewskiej

Pani Barbarze Chrzanowskiej

Pani Krystynie Liszka

Panu Piotrowi Dutkiewicz

Pani Aleksandrze Michalik

Pani Agnieszce Okońskiej

Panu Wojciechowi Komorowskiemu

Panu Michałowi Mol

Pani Karolinie Jakuboze

Pani Patrycji Swatek

Pani Małgorzacie Kulik

Panu Pawłowi Gluza

Pani Elżbiecie i Panu Piotrowi Kutyniok

POCZTOWCOM z Piekar Śląskich

Pani Annie Jasiewicz - Garstka

Pani Małgorzacie Pfeiffer- Orłowskiej

Pani Irenie Niemiec

Pani Annie Nowak

Pania Adriannie Skarżyckiej

Pani Natali Rowińskiej

Pani Izabeli Mateńka

Pani Agnieszce Albin

Panu Arturowi Sitek

Pani Magdalenie Grabskiej-Kościelny

Panu Markowi Szwajnoch

Pani Agnieszce Czuch

Pani Małgorzacie Ogórek

Pani Stanisławie i Panu Leszkowi Spytkowskim

Pani Małgorzacie Góreckiej

Pani Alicji Jacek

Pani Barbarze Buchwald-Trojnar

Pani Sylwi Powirskiej

Pani Jolancie Myszogląd

Pani Agacie Płachetka

Pani Małgorzacie Celary

Pani Paulinie Drzązgała

Pani Janinie Wieczorek

Pani Agnieszce Osika

Pani Katarzynie Waksmundzkiej - Huzior

Pani Justynie Mielnik

Panu Krzysztofowi Pietrucha

Pani Iwonie Rataj

Panu Maciejowi Rataj

Panu Łukaszowi Polonius

Pani Agacie Ścibiorskiej

Pani Annie i Panu Arkadiuszowi Gajdamowicz

Pani Beacie Makowskiej

Panu Wiesławowi Mazur

Pani Wacławie Jędrusik

Panu Andrzejowi Kowalskiemu

Pani Aleksandrze Chirowskiej

Związkowi Zawodowemu Solidarność KWK Andaluzja

Pracownikom Administracji Zakładu Górniczego Piekary Śląskie

MOZ Solidarność ZG Piekary Koło Emerytów i Rencistów

Panu Jerzemu Paliga

Związkowi Zawodowemu "Kadra"

Panu Józefowi Witkowskiemu

Państwu Piecha

Miejskiemu Przedszkolu nr 11 w Piekarach Śląskich

Panu Arkadiuszowi Martyniak

Pani Michalinie Łoboda

Pani Marcie Łukasik

Pani Monice Zajdel - Senjor

Pani Aleksandrze Lechockiej

Pani Agnieszce Łąckiej

Pani Magdalenie Gorzkowskiej

Pani Annie Czerskiej

Pani Aleksandrze Zgórskiej

Pani Marzenie Zok

Pani Dorocie Wachnickiej

Pani Katarzynie Podejma

Pani Dorocie Fisior

Pani Marii i Panu Adrianowi Nierychło

Pani Annie Nawrat

Pani Bożenie Majewskiej

Panu Adamowi Majewskiemu

Uczniom Gimnazjum w Ożarowicach

Pani Lucynie Szumilas

Pani Dorocie Siwek

Pani Joannie Górskiej- Stasiak

Pani Tatianie Klejnocka

Panu Markowi Waluda

Pani Martynie Topolskiej

Pani Renacie i Panu Krzysztofowi Zrałek

Pani Marii i Panu Erichowi Kubisch

Panu Mirosławowi Nowakowskiemu

Pani Aleksandrze Jagoda i jej sąsiadom

Księżom oraz Parafianom z Kościoła Wniebowstąpienia Pańskiego w Bytomiu - Szombierkach

Nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 45 w Bytomiu

Panu Mirkowi Trojnar

Pani Annie i Panu Marcinowi Borszowskim

Panu Joachimowi Nowak

Panu Romanowi Moskwa

Pani Anicie Jagoda

Panu Łukaszowi Ściebiorowskiemu

Darczyńcom Szlachetnej Paczki

Pani Annie Dumańskiej

Pani Dominice Karlickiej

Pani Żanie Ziółkowskiej -Maruszak

Panu Tomaszowi Szulc

Pani Katarzynie Żylik

Panu Maciejowi Babel

Pani Marcie Gałbas-Szaton

Panu Sewerynowi Markiewicz

Panu Piotrowi Stanowicz

Państwu Agnieszce i Maciejowi Wojnickim

Państwu Wiesławie i Janowi Marciniak

Pani Ewelinie Dorada

Uczestnikom Biesiady Barbórkowej w Siemoni

Panu Grzegorzowi Ociepka

Pani Annie Kozak

Panu Hubertowi Kaźmierczak

Pani Ewie Sarneckiej

Pani Krystynie Molik

Pani Wioletcie Nowak

Wolontariuszom z Publicznego Gimnazjum w Siemoni

Pani Małgorzacie Goldsztajn

Pani Barbarze Gajek

Pani Oldze Kot

Panu Janowi Kocot

Państwu Irenie i Krzysztofowi Witkowskim

Panu Jackowi Wadowskiemu

Rodzicom oraz uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Bytomiu

Pani Evie Asirifi

Łukaszowi Dudzińskiemu

Pani Danucie Nawrot

Pani Danucie Trzcionka

Zarządowi oraz Pracownikom Pracowni Artystycznej "ARMAR" z Krakowa

Zarządowi oraz Pracownikom Fabryki Ozdób Choinkowych "DECOR" w Miechowie

Nauczycielkom ze Świetlicy w Szkole Podstawowej nr 45 w Bytomiu

Państwu Magdalenie i Piotrowi Borkowskim

Pani Urszuli Buchwald

Pani Joanie Kamińskiej

Rodzinie Grzemba

Państwu Darii i Marcinowi Bieda

Pani Justynie Sztobryn- Bochomulskiej

Panu Tomaszowi Boszke

Pani Aleksandrze Buczek

Panu Marcinowi Bajtek

Pani Justynie Wodnickiej

Pani Danucie Dytz- Świtek

Panu Piotrowi Słodzik

Pani Katarzynie Mańczyk

Panu Robertowi Dobrosielskiemu

Panu Pawłowi Mazur

Pani Katarzynie Gołąbek

Pani Monice Knapik

Panu Krzysztofowi Nowackiemu

Panu Pawłowi Bartmańskiemu

Pani Klaudii Machura

Panu Pawłowi Bulik

Pani Agacie Baran

Panu Bartoszowi Jurjewicz

Pani Beacie Augustyniak

Pani Małgorzacie Sprawskiej

Pani Ewelinie Pyzik

Pani Joannie Szulewskiej

Państwu Dagmarze i Markowi Pyśniak

Pani Krystynie Wierzbowskiej

Pani Agnieszce Marek

Pani Paulinie Pietrzak

Pani Lucynie Nawrot

Panu Janowi Majgier

Panu Grzegorzowi Harko

Pani Magdalenie Błażejczyk

Pani Annie Konieczny

Pani Agacie Sommer Kolmasiak

Pani Annie Piecuch

Pani Stanisławie Wójcik

Panu Adamowi Dulewicz

Panu Markowi Nowackiemu

Panu Piotrowi Wiśniewskiemu

Panu Mariuszowi Pukocz

Pani Katarzynie Marcol

Pani Barbarze Sulkowskiej

Panu Dariuszowi Skórzewskiemu

Państwu Romanie oraz Waldemarowi Żok

Pani Lilii Frączek - Radzikowskiej

Pani Katarzynie Pawluk

Pani Marioli Rutkowskiej - Kisiel

Pani Joannie Filipiak

Panu Danielowi Lipskiemu

Pani Magdalenie Kwarta

Panu Markowi Bytnar

Panu Lesławowi Jedziniak

Panu Radosławowi Świderskiemu

Panu Tomaszowi Pietras

Pani Joannie Nagel

Pani Jadwidze Kokot

Panu Robertowi Mierzejewskiemu

Panu Sylwestrowi Załuska

Pani Magdalenie Popławskiej

Pani Karolinie Warchlewskiej

Pani Aleksandrze Bugaj

Pani Annie Kmietowicz

Panu Piotrowi Wierzchowskiemu

Panu Robertowi Kowalczyk

Pani Elżbiecie Kochanowicz

Pani Marii Rogulskiej- Janik

Panu Rafałowi Bilik

Pani Annie Mikulskiej -Gawrońskiej

Panu Leszkowi Furman

Panu Rafałowi Smardz

Panu Janowi Chromczak

Państwu Jadwidze i Krzysztofowi Wyląg

Pani Ewelinie Latoszek

Panu Szymonowi Kacprzak

Pani Annie Grzybowskiej

Panu Mirosławowi Kotfisz

Pani Joannie Sekleckiej

Panu Jackowi Rzepeckiemu

Pani Dorocie Puchala

Pani Marlenie Bodek

Pani Magdalenie Adamczyk- Więcław

Pani Ewie Rutkowa

Pani Ewie Gajowskiej

Pani Janinie Korzińskiej

Pani Ewie Młyńskeij

Panu Sławomirowi Ciechurskiemu

Państwo Maria i Adrian Nierychło

Pani Justynie Błońskiej

Pani Katarzynie Kościelny

Woźnica Jolanta

Pani Jadwidze Szlag

Pani Krystynie Borczyk-Sonsala

Pani Iwonie Pruczkowskiej

Panu Pawłowi Polit

Pani Barbarze Katarzynskiej

Panu Robertowi Malinowskiemu

Pani Małgorzacie Małeckiej-Pastuszka

Panu Michałowi Łuszczyk

Pani Magdalenie Trelińskiej

Panu Wiktorowi Stefanickiemu

Pani Teresie Tyszkiewicz

Pani Grażynie Kuropatwińskiej

Pani Annie Kandora

Panu Jackowi Adamkiewicz

Pani Stanisławie Wójcik

Panu Adamowi Szyszka

Panu Andrzejowi Rafalskiemu

Pani Magdalenie Rafalskiej

Pani Agacie Nadborskiej

Panu Piotrowi Kołpa

Pani Magdalenie Krawczyk

Panu Grzegorzowi Stanżewskiemu

Panu Wojciechowi Wrodarczyk

Pani Katarzynie Dworakowskiej

Państwu Iwonie i Tadeuszowi Rup

Państwu Marii i Józefowi Jędrzej

Panu Łukaszowi Bogdańskiemu

Pani Katarzynie Benek

Panu Gerhardowi Szabla

Pani Wiesławie Mazerant -Warda

Panu Markowi Wiktor

Pani Anecie Ogórkiewicz

Firmie Renatrans Linodrut

Pani Annie Zieleniewskiej

Pani Teresie Macioszek

Pani Wiesławie Zawadzkiej

Pani Małgorzacie Miczyńskiej

Firmie ADA-Light Sp. z o.o

Państwu Teresie i Janowi Fułek

Pani Annie Chrzanowskiej

Pani Teodorze Szarańskiej

Panu Ryszardowi Kochańskiemu

Pani Renacie Rżysko

Panu Bogusławowi Kręgielewskiemu

Pani Annie Jóźwiak

Pani Monice Żaczek

Panu Sławomirowi Dróżdż

Pani Helenie Skoczen

Panu Pawłowi Jablońskiemu

Pani Kamilii Frysiak

Państwu Edycie i Zbigniewowi Jędrychowskim

Pani Katarzynie Rytel

Panu Dominikowi Kądzielskiemu

Pani Małgorzacie Nadolskiej

Państwu Agnieszce i Arkadiuszowi Kuczera

Pani Bernadecie Róg

Pani Karinie Bek

Panu Józefowi Sroka

Pani Annie Staś

Pani Magdalenie Matajek - Węgrzyn

Pani Malwinie Kwiatkowskiej

Pani Sylwi Janasik

Państwu Marlenie i Mariuszowi Bil

Panu Stanisławowi Łętowskiemu

Pani Irenie Mielcarek

Państwu Renacie i Karolowi Mryka

Panu Piotrowi Klein

Panu Adamowi Kustra

Pani Alinie Kowalskiej

Pani Judycie Kurs

Pani Angelice Charytoniuk

Panu Bruno Zaleskiemu

Pani Malwinie Żurawskiej

Pani Barbarze Skórka

Panu Jerzemu Olejnik

Panu Piotrowi Mainka

Panu Grzegorzowi Boruch

Panu Tomaszowi Żelazko

Pani Stasiak Marioli

Pani Agnieszce Kiljańskiej

Pani Janinie Szlachetka

Pani Justynie Włosek

Pani Agnieszce Merta

Pani Agnieszce Mazij

Panu Leszkowi Machoń

Pracownikom Restauracji "Figaro"

Strażakom z OSP w Brzezinach Śląskich

Panu Grzegorzowi Zagrobelny

Panu Cezaremu Lisiewicz

Państwu Anicie i Jarosławowi Szymańskim

Pani Małgorzacie Szostak

Panu Maciejowi Kędzior

Pani Annie Wiesniewskiej

Panu Grzegorzowi Fischer

Panu Krzysztofowi Jastrzębskiemu

Panu Przemysławowi Wiśniewskiemu

Pani Aleksandrze Bukowskiej

Panu Januszowi Ciochon

Panu Johann Sonsala

Pani Agnieszce Sikorskiej - Góra

Pani Gabriele Weiler

Pani Helenie Kutyniok oraz jej znajomym

Rodzinie Krzykawskich

Karolinie Krzykawskiej - Hus oraz Markowi Hus

Związkowi Zawodowemu Ratowników Górniczych w Polsce przy ZG "Piekary"

Pani Agnieszce Ścierskiej

Pani Edycie Libera

Pani Monice Kubiak

Pani Monice Zienć

Panu Maciejowi Kędzior

Pani Annie Chlebda

Panu Stanisławowi Szpunar

Dyrekcji, Nauczycielom oraz Uczniom Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Ząbkach

Panu Januszowi Wyląg

Panu Andrzejowi Mitek

Pani Elżbiecie Ozdarskiej

Państwu Joannie i Marcinowi Włodarz

Pani Barbara Gawrońska - Szota

Panu Tomaszowi Bieleckiemu

Panu Andrzejowi Ponczek

Panu Jerzemu Sochań

Panu Maćkowi Lulek

Pani Helenie Olchowej

PPHU Kaja

Panu Mariuszowi Kristek

Pani Małgorzacie Bandziarowskiej

Pani Marii Bronisz

Panu Markowi Gromaszek

Pani Agnieszce Dudek

Pani Annie Słota

Panu Michałowi Zielińskiemu

Pani Agnieszce Kopeć

Pani Iwonie Mionskowskiej

Pani Sabinie Włodarskiej

Pani Dorocie Kocińskiej - Mika

Panu Krzysztofowi Stempniak

Panu Łukaszowi Otrembnik

Pani Marii Stanik

Pani Marii Chlebosz

Pani Magdalenie Morawskiej - Piekarskiej

Pani Małgorzacie Adamczyk

Pani Sylwi Mohr z rodziną

Pani Barbarze Rosińskiej

Pani Magdalenie Chyra

Pani Annie Kucharz

Panu Krzysztofowi Kasińskiemu

Pani Bożenie Rzewuskiej

Pani Agnieszce Szulc

Pani Anecie Wójcik

Pani Hannie Semeniuk

Pani Elżbiecie Barczyk

Panu Mateuszowi Cecota

Pani Monice Grzegrzółka

Panu Krystianowi Ołowiak

Pani Małgorzacie Kondrackiej

Panu Arturowi Kozak

Pani Iwonie Pawluś

Państwu Annie i Wojciechowi Rudzińskim

Panu Dariuszowi Smoter

Pani Joannie Trzebuchowskiej

Pani Katarzynie Bójko - Jabłońskiej oraz Panu Norbertowi Jabłońskiemu

Państwu Agnieszce i Sławomirowi Goździewskim

Pani Karolinie Perlińskiej

Pani Katarzynie Banasik

Pani Teresie Budzinskiej

Pani Małgorzacie Stanowiec

Pani Anecie Janiczek - Widuch

Panu Bartłomiejowi Brzozowskiemu

Panu Marcinowi Łęskiemu

Pani Marii Borodzicz

Panu Tomaszowi Lewandowskiemu

Panu Markowi Ziębińskiemu

Panu Łukaszowi Cegłowskiemu

Panu Krzysztofowi Gręda

Panu Leszkowi Pawlica

Pani Iwonie Kaczmarek

Panu Andrzejowi Wojtasińskiemu

Panu Mariuszowi Gaś

Pani Edycie Dominiak

Panu Arkadiuszowi Agaciak

Panu Henrykowi Pachla

Pani Zofii Trzcińskiej

Panu Andrzejowi Korczyńskiemu

Panu Tomaszowi Pawickiemu

Pani Agnieszcze Kieliszek - Korczyńskiej

Pani Romanie Dziurkiewicz

Panu Maciejowi Kryda

Pani Elżbiecie Krzyszkowskiej

Panu Krzysztofowi Kubczyk

Pani Annie Piasny - Czajkowskiej

Panu Ryszardowi Dulko

Pani Joanie Josińskiej

Panu Krzysztofowi Kowalczyk

Pani Kindze Łęczyckiej

Pani Katarzynie Wysoczańskiej

Pani Renacie Przybylskiej

Pani Monice Tomko- Nowak

Panu Tomaszowi Zadrożny

Panu Marcinowi Szewczyk

Pani Annie Gęsiarz

Pani Magdalenie Hotloś

Panu Konradowi Kucz

Pani Agacie Szatkowskiej

Panu Krzysztofowi Kostkowskiemu

Pani Lucynie Staszkiewicz

Pani Justynie Łożyńskiej

Pani Honoracie Zając

Pani Elżbiecie Dłutek

Panu Marcinowi Hadrian

Pani Katarzynie Dąbrowskiej-Szubdza

Pani Katarzynie Olejnik - Zimna

Panu Pawłowi Szmurło

Pani Małgorzacie Celary

Panu Pawłowi Augustyniak

Pani Iwonie Rajtar

Pani Ewie Gadzickiej

Pani Dianie Korzeb

Panu Marcinowi Kiełbasińskiemu

Pani Annie Zielińskiej

Panu Janowi Surma

Pani Ewie Gmerek

Pani Katarzynie Wojtal

Panu Mariuszowi Pływacz

Panu Wojciechowi Dąbrówka

Panu Wojciechowi Moczydłowiskiemu

Pani Bernadecie Malta

Pani Ewie Matuszewskiej

Pani Annie Okaj

Pani Bernadecie Błaszkiewicz

Pani Olimpii Herman

Pani Ewie Radzioch

Panu Sławomirowi Topolewskiemu

Pani Annie Zakrzewskiej

Pani Joannie Rumińskiej

Panu Mariuszowi Szewiak

Panu Witoldowi Mucha

Pani Beacie Żyła

Pani Katarzynie Żak

Pani Bożenie Drożak

Panu Dariuszowi Zagrodzkiemu

Panu Robertowi Korna

Panu Mariuszowi Kuliś

Panu Mariuszowi Zarzyckiemu

Panu Adamowi Wacławczyk

Pani Marcie Tomczyk

Panu Jarosławowi Kamińskiemu

Pani Magdalenie Dudanowicz

Panu Rafałowi Koprowskiemu

Panu Michałowi Pawłowskiemu

Panu Marcinowi Nadolskiemu

Panu Damianowi Kuczyńskiemu

Panu Tomaszowi Nieścieruk

Panu Maciejowi Człapińskiemu

Pani Dorocie Błoniarz - Łuczak

Pani Izabeli Czartoryskiej

Pani Bożenie Naturalista

Pani Monice Sołtysiak

Pani Agnieszce Mazurek

Pani Angelice Kreduszyńskiej

Panu Wojciechowi Piszczyk

Pani Danucie Nadolskiej

Distribution Marketing Group S.C.

Pani Małgorzacie Antkowiak

Pani Justynie Gardygajło

Pani Alicji Jałowieckiej

Panu Bogusławowi Juszczak

Pani Marcie Kulik

Panu Dariuszowi Pabis

Panu Tomaszowi Kortyczko

Panu Romualdowi Bułacz

Pani Patrycji Ostafińskiej

Panu Łukaszowi Jenek

Pani Bożenie Czynszak

Pani Orjanie Wydrych

Pani Honoracie Grzegorzek

Panu Radosławowi Sycz

Pani Marzenie Marczyk

Panu Piotrowi Mukomiełow

Panu Dariuszowi Prokop

Panu Bogumiłowi Kubas

Pani Wandzie Lewickiej

Panu Wojciechowi Bednarczyk

Pani Magdalenie Janus

Pani Milenie Różejewicz

Pani Kindze Piernik

Panu Jarosławowi Wójcickiemu

Panu Alfredowi Niesler

Panu Łukaszowi Dąbrowskiemu

Pani Natalii Glaner

Pani Ewelinie Madej

Pani Jolancie Bondaryk

Pani Annie Borkowskiej

Pani Anecie Drywulskiej

Pani Annie Maj

Pani Katarzynie Abramczyk

Pani Annie Kołodziejskiej

Panu Bogumiłowi Orzechowskiemu

Panu Danielowi Tuzimek

Panu Przemysławowi Osipiak

Panu Michałowi Kurpanik

Pani Bogumile Wieczorek

Studiu Urody Monika z Grójca

Panu Marcinowi Próchnickiemu

Pani Agnieszce Ogonowskiej

Panu Dariuszowi Rasińskiemu

Panu Rafałowi Hinczewskiemu

Pani Annie Sosińskiej

Panu Marcinowi Stolarczyk

Państwu Anecie i Markowi Pawłowskim

Pani Urszuli Niesler

Panu Adrianowi Pałatyńskiemu

Panu Maciejowi Kowalik

Pani Katarzynie Pawlak

Pani Dominice Komór

Pani Joannie Kabzińskiej

Pani Magdalenie Mrugalskiej- Ćmiel oraz Panu Dominikowi Ćmiel

Panu Andrzejowi Kowlaskiemu

Pani Adeli Zajączkowskiej

Pani Monice Lechańskiej

Pani Anecie Pacuła

Pani Monice Leciejewskiej

Pani Paulinie Bembnista

Panu Marcinowi Juszkiewicz

Pani Agnieszce Ławniczak

Panu Tomaszowi Żądło

Pani Katarzynie Chmiel

Panu Radosławowi Kilan

Panu Pawłowi Machnio

Panu Grzegorzowi Stusik

Panu Rafałowi Czerwik

Panu Stanisławowi Horwat

Panu Michałowi Lider

Pani Katarzynie Irzeńskiej

Pani Sylwii Małek

Panu Krystianowi Cylińskiemu

Pani ewie Szyszko

Panu Karolowi Sobczak

Panu Pawłowi Panyło

Panu Mariuszowi Sitnickiemu

Pani Karolinie Olejniczak

Panu Michałowi Błachut

Panu Stanisławowi Zawadzkiemu

Pani Ewelinie Twardowskiej

Panu Pawłowi Winiarskiemu

Państwu Justynie i Marcinowi Żabnickim

Pani Karinie Kęćko

Pani Małgorzacie Zalewskiej

Pani Izabeli Książkiewicz

Pani Dorocie Gołkowskiej

Pani Barbarze Tywoniuk-Lubeckiej

Państwu Jolancie i Marianowi Sarzyńskim

Pani Beacie Piątkowskiej

Panu Jackowi Zahajkiewicz

Panu Michałowi Beszterda

Państwu Agnieszce i Jackowi Skowronek

Pani Gabrieli Patałąg

Pani Paulinie Kurzyk

Pani Elżbiecie Michalskiej - Banach

Państwu Halinie i Krzysztofowi Bielińskim

Panu Kamilowi Augustynowicz

Pani Katarzynie Dubiak

Pani Ewie Krus

Panu Adamowi Drzozga

Panu Romanowi Romaniszyn

Pani Marcie Banaś

Panu Adamowi Ścierskiemu

Panu Michałowi Rozum

Pani Marzannie Bołtryk

Pani Barbarze Formickiej

Państwu Wandzie i Stanisławowi Krowickim

Państwu Janinie i Bronisławowi Domalik

Pani Katarzynie Piąty

Panu Andrzejowi Sadowskiemu

Panu Pawłowi Muchowskiemu

Pani Grażynie Siwczyk

Pani Katarzynie Białek

Panu Krystianowi Cichy

Panu Tomaszowi Koperskiemu

Pani Aleksandrze Tkocz

Państwu Justynie i Przemysławowi Pełczyńskim

Panu Adrianowi Tomanek

Panu Jerzemu Serafin

Państwu Marzenie i Gustawowi Marzec

Panu Marcinowi Miedzińskiemu

Pani Angelice Witkowskiej

Państwu Paulinie i Jarosławowi Doniec

Państwu Dagmarze i Tadeuszowi Krężel

Panu Tomaszowi Kulig

Panu Bogusławowi Popek

Pani Katarzynie Skowronek

Panu Piotrowi Groborz

Pani Angelice Szczypka

Pani Dorocie Stokłosa

Pani Agacie Pierwoła

Panu Dariuszowi Jędralczyk

Pani Magdalenie Musiał

Pani Magdalenie Żyngiel

Pani Małgorzacie Sporysz

Państwu Klaudii i Darkowi Krawczyk

Panu Mariuszowi Leśniak

Panu Marcinowi Mianowany

Pani Katarzynie Szamockiej - Magdoń

Panu Przemysławowi Włodzińskiemu

Pani Wiolettcie Mikosz-Wojewoda

Pani Grazynie Nalewajko

Panu Damianowi Reiter

Pani Milenie Czyżyk

Pani Paulinie Nuckowskiej

Pani Ewelinie Stępniewskiej

Pani Marii Koszyk

Panu Robertowi Łuszczyk

Pani Darii Pruchniewskiej

Panu Adamowi Wasiak

Pani Agnieszce Zych

Panu Piotrowi Cerańskiemu

Pani Anie Kaznowskiej

Panu Janickiemu Bartłomiejowi

Pani Renacie Tokarz

Pani Ewie Gaweł

Pani Marcie Procner

Panu Januszowi Ślusarczyk

Pani Beacie Lutostańskiej - Wróbel

Pani Katarzynie Pawlaczyk

Panu Czesławowi Furtak

Pani Zofii Starońskiej

Pani Beacie Sicińskiej

Panu Jarosławowi Dydo

Pani Urszuli Masicz- Kolano

Pani Justynie Świerczek

Pani Anecie Malinowskiej

Pani Renacie Olszewskiej

Panu Marcinowi Bustowskiemu

Panu Tomaszowi Ptak

Panu Łukaszowi Czubek

Panu Pawłowi Krzyżewskiemu

Pani Sylwii Matyjasik

Pani Karolinie Kmieciak

Pani Aleksandrze Kuna-Bujas

Panu Jaromirowi Burek

Pani Barbarze Zawisza - Czarneckiej

Panu Zbigniewowi Nowak

Panu Adrianowi Długajczyk

Państwu Jarosławowi i Dominice Makowskim

Panu Jackowi Madejskiemu

Panu Piotrowi Malinowskiemu

Pani Magdalenie Krajewskiej

Pani Irenie Ropela

Panu Grzegorzowi Kozdraś

Pani Wiolettcie Zygmunt

Panu Adamowi Obuchowskiemu

Pani Iwonie Stachów

Pani joannie Żarczyńskiej

Pani Marcie Skutnickiej -Łoboda

Państwu Marioli i Przemysławowi Cielas

Panu Witoldowi Ossowskiemu

Pani Agnieszce Kralka

Pani Ewie Ptak

Panu Damianowi Gręda

Pani Dagmarze Czeranowskiej

Państwu Ewie i Adamowi Bębenek

Panu Szymonowi Kacprzak

Pani Joannie Milczanowskiej

Sklep Medyczny ESKULAP - Słupsk

Pani Annie Bierzało

Pani Anecie Owczarek

Panu Piotrowi Białek

Panu Grzegorzowi Koszelnik

Pani Annie Matusiak

Panu Joachimowi Jacek

Pani Monice Wiereszka

Panu Sebastianowi Seweryn

Panu Maciejowi Binkowskiemu

Panu Mateuszowi Mamrot

Pani Darii Bielskiej-Muszalik

Panu Adamowi Mazur

Panu Piotrowi Trzaska

Panu Michałowi Grodkowskiemu

Pani Izabelii Kończa

Pani Jolancie Walczyk-Rybka

Panu Pawłowi Józef

Panu Tomaszowi Domańskiemu

Panu Tomaszowi Mirowskiemu

Pani Elwirze Gąsiorowskiej

Panu Damianowi Doleżoł

Pani Sylwii Szczepaniak

Panu Szymonowi Kostyk

Panu Mariuszowi Seluk

Pani Iwonie Matuszkiewicz

Pani Małgorzacie Kurek

Pani Marzannie Kubera-Nowakowska

Panu Sebastianowi Karczewskiemu

Pani Joannie Grzegorczyk

Panu Lucjanowi Berłowskiemu

Pani Monice Tarnowskiej-Jamróg

Panu Konradowi Nadłonek

Pani Magdalenie Jakubiak

Firmie Palioxis LTD

Panu Stanisławowi Palskiemu

Panie Iwonie Natkaniec

Pani Kamilii Kołakowskiej

Panu Dominikowi Urbaniak

Pani Joannie Saczko-Janek

Panu Karolowi Siejek

Pani Elżbiecie Kotkowskiej

Pani Bernardzie Kuśmierz

Panu Mirosławowi Maziarz

Pani Agnieszce Milewskiej

Pani Agnieszce Gawroń-Gaszczyk

Panu Tomaszowi Staszewskiemu

Panu Kladiuszowi Grzybowskiemu

Pani Kamilii Koschany

Pani Magdalenie Wojsa

Panu Sławomirowi Czerwiec

Panu Piotrowi Bylewskiemu

Państwu Joannie i Wilhelmowi Trębaczowskim

Pani Magdalenie Sikora

Panu Mariuszowi Wicher

Panu Piotrowi Grzonka

Pani Agnieszce Duda-Osiewacz

Panu Markowi Gandyra

Pani Joannie Kazimierskiej

Państwu Marzenie i Michałowi Jagieła

Pani Bożenie Grzelak

Panu Wacławowi Zakęs

Pani Helenie Warczok

Pani Reginie Stokowskiej

Panu Krzysztofowi Michalskiemu

Pani Kazimierze Biernat

Panu Arkadiuszowi Trocha

Panu Sebastianowi Kohut

Pani Agnieszce Niezgoda

Panu Mariuszowi Prusiewicz

Panu Mariuszowi Sztern

Panu Grzegorzowi Łuczak

Pani Marii Nowak

Pani Monice Bondek

Panu Jarosławowi Sielskiemu

Pani Dorocie Jarząbek

Panu Andrzejowi Grabowskiemu

Pani Katartzynie Durkalec

Pani Monice Wilk

Panu Pawłowi Kiszczyszyn

Państwu Lidii i Mirosławowi Prokopiak

Pani Marii Siatka

Państwu Danucie i Jackowi Janus

Panu Andrzejowi Musioł

Panu Erykowi Mól

Pani Annie Pomorskiej

Pani Izabelii Socha

Pani Zuzannie Białkowskiej

Pani Beacie Broczkowskiej

Pani Joannie Wojtal

Pani Paulinie Szulc

Pani Agnieszce Kwaśniak

Panu Markowi Góralczyk

Panu Krzysztofowi Wysockiemu

Firmie Prodmapol SC

Panu Zenonowi Matławskiemu

Panu Łukaszowi Nos

Pani Karolinie Korczyńskiej-Bednarczyk

Panu Kazimierzowi Wysockiemu

Panu Markowi Wypchło

Pani Beacie Mych

Panu Andrzejowi Wieczorek

Pani Annie Łużeckiej

Pani Monice Stańczak

Pani Małgorzacie Paetz

Panu Benedyktowi Kulot

Panu Grzegorzowi Najda

Pani Marcie Kryś

Panu Dariuszowi Rendaszka

Pani Emilii Dudek

Pani Lidii Wójciak

Pani Bernadecie Wrona

Panu Tymoteuszowi Trzeciak

Panu Arkadiuszowi Reis

Pani Lidii Glinickiej

Firmie H.P. Delta z Dębicy

Pani Jolancie Jarmułowicz

Panu Markowi Rochna

Panu Konradowi Górnickiemu

Pani Marii Obtułowicz

Firmie INTERNOVA M. Cywiński

Panu Mariuszowi Cymer

Pani Annie Kulińsiej - Purcha

Pani Agnieszce Sosnowskiej

Panu Krzysztofowi Statkiewicz

Pani Izabeli Wądołowskiej

Pani Monice Sklepik

Panu Leszkowi Sitek

Pani Magdalenie Kotowskiej

Panu Bogdanowi Becherowskiemu

Panu Rafałowi Dombrowskiemu

Panu Wojciechowi Kawalerskiemu

Panu Piotrowi Oktaba

Państwu Irenie i Januszowi Ciecierskim

Pani Annie Ferens

Państwu Katarzynie i Sławomirowi Bock

Pani Iwonie Przywojskiej

Panu Bartłomiejowi Jaszczuk

Pani Jolancie Kerczyńskiej

Pani Marii Rozmarynowskiej

Pani Aleksandrze Błazińskiej

Pani Beacie Weker

Pani Marii Jaroni

Państwu Iwonie i Marianowi Marczak

Pani Dorocie Księżak

Panu Jerzemu Opara

Pani Annie Dąbrowskiej

Pani Katarzynie Wyrwas

Panu Krzysztofowi Parzych

Pani Wiesławie Sołtysiak

Panu Rafałowi Jaworskiemu

Pani Edycie Grela

Pani Małgorzacie Samoszuk

Panu Grzegorzowi Wajda

Panu Karolowi Radziewicz

Pani Barbarze Wojciechowskiej

Pani Alinie Andrzejewskiej

Pani Urszuli Roguskiej

Państwu Grażynie i Mirosławowi Fila

Panu Januszowi Szulewskiemu

Pani Marcie Frąckowiak

Pani Agnieszce Łukasiewicz

Panu Krzysztofowi Kurek

Panu Pawłowi Jastak

Panu Markowi Paradowskiemu

Pani Annie Daczkowskiej

Pani Barbarze Majocha - Kowalskiej

Panu Wojciechowi Kamińskiemu

Pani Stanisławie Wrona

Pani Irenie Czerwińskiej

Panu Ryszardowi Drozd

Panu Andrzejowi Jankowskiemu

Panu Stanisławowi Kaczmarczyk

Pani Ewie Kliner

Pani Agnieszce Bucińskiej

Pani Agnieszce Buczkowskiej

Panu Krzysztofowi Domańskiemu

Panu Leszkowi Jurdziak

Pani Jadwidze Skubis

Pani Katarzynie Wudarskiej

Panu Robertowi Tarasiuk

Pani Wiolettcie Lamot

Pani Alicji Lipińskiej

Pani  Klarze Perfeckiej

Grupie Light of Hope

Pani Alicji Laube

Pani Romualdzie Marczyńskiej

Pani Ewie Ostasz

Pani Marii Sitnickiej i jej mężowi

Panu o nicku Pilot_613 z harcczat.pl

Pani Izabeli Marin

Pani Annie Janas

Panu Łukaszowi Migacz

Panu Marcinowi Koszałko

Pani Magdalenie Tomaszowskiej

Panu Januszowi Dzięgielewskiemu

Panu Adamowi Falińskiemu

Pani Izabeli Kuczyńskiej

Pani Annie Mańko

Pani Agnieszce Kubickiej

Panu Grzegorzowi Kiełczykowskiemu

Pani Danucie Ruszkiewicz

Państwu Soni i Wojciechowi Pilipow

Pani Urszuli Węgrzyn - Bajorek

Firmie Inkaso

Pani Edycie Frankowskiej-Tralewskiej

Pani Małgorzacie Kondrackiej

Pani Renacie Luberda

Pani Magdalenie Bruckiej

Panu Wojciechowi Macoch

Panu Sewerynowi Buchacz

Pani Annie Zapaśnik

Pani Annie Łojek

Pani Agacie Frączek

Pani Magdalenie Jaśko

Państwu Dorocie i Januszowi Ligęza

Pani Iwonie Kłosin

Pani Ewie Trzeciak

Pani Beacie Mych

Pani Grażynie Boguskiej

Panu Wiesławowi Przywojskiemu

Panu Wojciechowi Szemis

Pani Monice Sionek

Pani Teresie Lukosek

Pani Alicji Mazur- Cuber oraz Panu Sławomirowi Cuber

Pani Urszuli Cuber

Pani Ewie Wiśniewskiej

Pani Małgorzacie Kwiatkowskiej

Pani Annie Kibał

Panu Krzysztofowi Śliwa

Pani Zofii Smolińskiej

Pani Elżbiecie Wołejko

Panu Jackowi Mąka

Panu Pawłowi Piaseckiemu

Panu Mariuszowi Kosek

Pani Barbarze Czech

Pani Grażynie Grzegorczyk

Panu Maciejowi Marciniak

Państwu Danucie oraz Janowi Rawa

Pani Magdalenie Kosińskiej

Pani Iwonie Gasik- Płomińskiej

Pani Joannie Szlęk

Pani Natalii Dębowskiej

Panu Zbigniewowi Hraciuk

Pani Agnieszce Sola

Pani Barbarze Wojtanowskiej - Słabik

Pani Agnieszce Niezgoda

Panu Maciejowi Chrobak

Panu Edwardowi Jędrzejewskiemu

Państwu Monice i Krzysztofowi Stańczyk

Państwu Teresie i Piotrowi Piotrowskim

Panu jarosławowi Piotrowskiemu

Pani Agnieszce Kalinowskiej Kupczyk, Panu Piotrowi Kubczyk oraz Sewerynkowi Kubczyk

Panu Andrzejowi Koch

Pani Marcie Szczepaniak

Panu Marcinowi Laskowskiemu

Pani Izabeli Forczak

Pani Joannie Chwała

Pani Maryli Skowron

Państwu Małgorzacie i Panu Zbigniewowi Drosio

Pani Elzbiecie Sypień

Pani Beacie Graczyk

Pani Joannie Kopeć

Panu Arturowi Pirsch

Pani Marlenie Zgóreckiej

Pani Izabeli Kępińskiej

Panu Grzegorzowi Magnuski

Pani Zuzannie Czupryna

Pani Urszuli Socha

Pani Małgorzacie Ciosk

Panu Karolowi Ossowskiemu

Panu Maciejowi Jadczyszyn

Panu Pawłowi Mazur

Pani Joannie Płachcińskiej - Wojtarek oraz Lence

Pani Joannie Weber- Brascichowicz

Pani Danucie Dzierzanowskiej

Panu Krzysztofowi Martynowicz

Pani Wiesławie Kołodziej

Pani Magdalenie Beroud- Korowajczyk

Pani Alicji Brzoskowskiej

Pani Katarzynie Sałbut

Panu Michałowi Lempert

Panu Michałowi Brendler

Panu Krzysztofowi Hycnar

Panu Marcinowi Zwierzchowskiemu

Pani Barbarze Pawelec

Pani Małgorzacie Osińskiej

Panu Marcinowi Majcher

Pani Róży Serek

Panu Sebastianowi Skotarek

Panu Marcinowi Kaim

Pani Ilonie Wronkowskiej

Pani Marcie Nadziejko

Pani Agnieszce Szrajner

Panu Bartoszowi Niewiadomskiemu

Panu Radosławowi Purgał

Panu Markowi Wardeckiemu

Pani Monice Bulmańskiej - Wingett

Panu Robertowi Zaskórskiemu

Panu Ireneuszowi Wrzall

Panu Danielowi Matlak

Pani Barbarze Antczak

Panu Ryszardowi Salwiczek

Pani Alicji Michalskiej

Pani Kindze Ostafin

Pani renacie Liberek

Panu Karolowi Krupskiemu

Panu Stanisławowi Łazarczyk

Państwu Iwonie i Wiesławowi Mitkowskim

Pani Beacie Deszcz

Panu Dominikowi Surma

Pani Annie Miszke

Panu Przemysławowi Bok

Pani Małgorzacie Rosa

Panu Tomaszowi Krajewskiemu

Pani Jagodzie Kosek

Pani Annie Brajczewskiej

Pani Monice Skórkiewicz

Pani Barbarze Chomątowskiej

Pani Jagnie Osieckiej

Panu Damianowi Gembara

Pani Annie Manieckiej

Pani Ewie Kęsik

Pani Annie Kamińskiej

Pani Małgorzacie Dąbrowicz

Pani Barbarze Karcz

Pani Annie Adamczyk

Pani Marzenie Sibińskiej

Pani Annie Kucharskiej

Pani Dagmarze Strycharek

Panu Markowi Hutkowskiemu

Pani Marcie Apostoluk

Pani Annie Ścibiorek

Pani Magdalenie Odrobina

Pani Barbarze Krupa

Panu Robertowi Grygiel

Panu Lechowi Strzała

Pani Renacie Wajnert

Panu Tomaszowi Bury

Panu Tomaszowi Majewskiemu

Panu Andrzejowi Olchawa

Pani Wiolettcie Smolińskiej

Pani Justynie Kotowskiej

Panu Jakubowi Pomichowskiemu

Panu Janowi Kłak

Pani Katarzynie Berlińskiej

Pani Wiolettcie Łuczyńskiej

Pani Dominice Dacko

Pani Marcie Wesołowskiej

Pani Annie Wójcik

Panu Janowi Bronowickiemu

Pani Łucji Dziak

Pani Joannie Brak

Pani Annie Mamińskiej - Krasińskiej

Pani Marzenie Skrzypczak

Pani Annie Kakietek

Panu Konradowi Płachta oraz całej rodzinie Płachta

Panu Piotrowi Zięba

Panu Markowi Stępień

Pani Agnieszce Kruk

Panu Stefanowi Szymukowicz

Pani Żanecie Skrzyniarz-Pastuszka i Panu Tomaszowi Pastuszka

Pani Patrycji Bober i Panu Mateuszowi Dąbrowskiemu

Pani Monice Gałka

Pani Grażynie Trzebiatowskiej

Pani Małgorzacie Bełcząckiej

Panu Rafałowi Stalińskiemu

Pani Lucynie Panasiuk - Żurawskiej

Panu Jackowi Janusz

Pani Renacie Kontek

Panu Witoldowi Kardyś

Panu Tomaszowi Krajewskiemu

Pani Izabeli Socha

Pani Dorocie Kurzyk

Panu Bogdanowi Studzińskiemu

Panu Maciejowi Hendrysiak

Pani Wandzie Brozek

Panu Maciejowi Olszowskiemu

Pani Annie Palus

Pani Justynie Matysiak

Pani Joannie Świerczek - Baryga

Panu Mariuszowi Dąbrowskiemu

Pani Agnieszce Domańskiej

Panu Januszowi Dejneka

Pani Annie Wójcickiej

Panu Marcinowi Ozga

Pani Magdalenie Wojtek

Pani Natalii Maślanka

Pani Marii Piecuch

Pani Alinie Stan

Pani Aleksandrze Mrokowskiej

Panu Robertowi Wachowskiemu

Pani Natalii Puchała

Pani Paulinie Turczyk-Łuczak

Panu Przemysławowi Sobczak

Pani Anicie Syrek

Pani Emilii Junker-Perłowskiej

Panu Krzysztofowi Czerniewicz

Pani Annie Borszowskiej

Pani Dorocie Sikora

Panu Piotrowi Głowik

PanBeacie Chudeckiej

Pani Annie Kazimierskiej

Pani Elżbiecie Rydzewskiej

Pani Annie Wenek

Panu Łukaszowi Mączka

Pani Joannie Cygańczuk-Kraus

Panu Krzysztofowi Pakulskiemu z rodziną

Panu Łukaszowi Czech

Pani Anecie Kozera

Pani Aleksandrze Konieckiej

Pani Agnieszce Zielińskiej-Gontarz

Pani Karolinie Warchlewskiej

Panu Rafałowi Tomczyk

Panu Tomaszowi Kubinek

Panu Filipowi Kawczyńskiemu

Panu Przemysławowi Wnuk

Pani Barbarze Swędra

Panu Markowi Słodownik

Pani Urszulii Hejmo

Panu Januszowi Toma

Pani Alicji Buraczewskiej

Pani Barbarze Budziosz

Pani Małgorzacie Richter

Panu Tomaszowi Redczak

Panu Markowi Hnatyk

Pani Ninie Fiszer

Pani Jolancie Mackiewicz

Panu Krzsztofowi Pietrucha

Panu Robertowi Urbańczyk

Pani Karolinie Bartosik

Panu Radosławowi Kaczmar

Panu Wojciechowi Guździk

Panu Tomaszowi Gołębiowskiemu

Państwu Katarzynie i Piotrowi Kamińskim

Artystom z Śląskiego Chóru Górniczego "Polonia Harmonia"

Artystom z Chóru " Świętej Barbary"

Artystom z Chóru "Halka"

Artystom z Chóru " Świętej Cecylii"

Górniczej Orkiestrze Dętej Piekary - Julian

Pani Aleksandrze Poniszewskiej

Pani Violettcie Deleżychowskiej

Pani Magdalenie Cimcioch

Pani Dorocie Winiarskiej

Pani Małgorzacie Kocoń

Pani Beacie Grządzielewskiej

Pani Emilii Kotlińskiej

Pani Agnieszce Witek

Panu Adamowi Ogórczyk

Panu Marianowi Mamczarz

Pani Bogumile Cockiewicz

Pani Izabeli Kuczyńskiej

Państwu Gabrieli i Janowi Larskim

Panu Danielowi Wojdala

Państwu Annie i Mariuszowi Dzieża

Państwu Magdalenie i Robertowi Dudek

Pani Annie Dąbrowskiej - Dudek

Państwu Jadwidze i Zygmuntowi Jędrzejczak

Panu Markowi Leśniewskiemu

Pani Joannie Gacek

Panu Stanisławowi Urban

Pani Annie Bośka

Pani Martynie Mrozek

Panu Tomaszowi Celadyn

Panu Rafałowi Duda

Pani Joannie Głogowskiej - Cesarz

Państwu Barbarze i Józefowi Kabiesz

Rodzinie Blacha

Panu Joachimowi Rygiel

Pani Elżbiecie Podolskiej

Państwu Elwiże i Mirosławowi Lazarek

Państwu Elżbiecie i Józefowi Kanclerz

Państwu Halinie i Jerzemu Liebersbach

Państwu Barbarze i Mariuszowi Marek

Panu Przemysławowi Antosik

Państwu Nadii i Andrzejowi Batorskim

Państwu Joannie i Łukaszowi Lipiec

Pani Monice Gumińskiej

Panu Krzysztofowi Zawadzkiemu

Panu Przemysławowi Frańczak

PAnu Krystianowi Kowalskiemu

Panu Maciejowi Morawskiemu

Panu Łazarz

Panu Piotrowi Paszta

Panu Piotrowi Szatan

Panu Michałowi Urbaniak

Przyjaciołom z Konorowa i Bydgoszczy

Pani Wiesławie Kuprian

Panu Tomaszowi Piskuła

Państwu Agnieszce i Krzysztofowi Oczko

Pani Karolinie Gut

Pani Sylwii Graff

Panu Łukaszowi Odalskiemu

Panu Krzysztofowi Czajkowskiemu

Panu Sebastianowi Karczewskiemu

Pani Ewie Charczuk - Nieć

Państwu Jadwidze i Grzegorzowi Szotek

Panu Tomaszowi Kacprzak

Pani Irenie Krasińskiej

Panu Michałowi Szymańskiemu

Panu Marcinowi Dziedzickiemu

Pani Zofii Skalskiej

Pani Dorocie Osińskiej

Pani renacie Rusnarczyk

Pani Dorocie Wojtyś

Panu Rafałowi Wojciechowskiemu

Pani Dominice Błasińskiej

Panu Grzegorzowi Grabczak

Pani Anecie Nowaczyk - Bzoma

Pani Angelice Klonowskiej

Panu Wiesławowi Augustyniak

Pani Barbarze Badzig

Pani Dorocie Sikorskiej

Pani Agnieszce Krzentowskiej

Panu Zbigniewowi Twardziak

Panu Pawłowi Klapińskiemu

Pani Annie Strama

Pani Magdalenie Dynowskiej

Państwu Barbarze i Henrykowi Baluszyńskim

Panu Kazimierzowi Dziura

Pani Sabinie Kubica

Pani Dorocie Wentland

Pani Elżbiecie Konefał

Panu Tadeuszowi Pączek

Pani Danucie Chomyn

Pani Annie Nowackiej

Firmie Oleńkaz Łodzi

Pani Annie Gloc

Pani Teresie Mielnik

Pani Wandzie Szkolny

Panu Wiesławowi Nieśpiałowskiemu

Pani beacie Kamińskiej

Panu Dariuszowi Sikorskiemu

Pani renacie Siara

Pani renacie Frąckiewicz

Pani Annie Sierpowskiej

Pani Sabinie Janik

Pani Anicie Słowik

Panu Rafałowi Pacharzyński

Pani Zofii Michałowskiej

Panu Witoldowi Damps

Panu Przemysławowi Prostak

Państwu Annie i Andrzejowi Jakubas

Pani Jolancie Wolańskiej

Panu Sławomirowi Smyk

Państwu Agnieszce i Rafałowi Gil

Pani Alicjii Chmielewskiej

Panu Karolowi Rukścinskiemu

Pani Edycie Damrockiej

Panu Tadeuszowi Kołodziejczak

Panu Antoniemu Winiarski

Państwu Annie i Mariuszowi Pańpuch

Pani Małgorzacie Pestka

Pani Annie Wieszchowskiej

Pani Grażynie Zuk

Panu Radosławowi Nowak

Pani Sylwii Król

Pani Halinie Kurzac

Pani Krystynie Surma

Pani Annie Miklas

Panu Michałowi Smidowicz

Państwu Annie i Maciejowi Nowiccy

Pani Celinie Drazkowskiej

Panu Władysławowi Tworzydło

Pani Barbarze Szlachetka

Państwu Dorocie i Pawłowi Lazowskim

Pani Urszulii Kuzara-Wilk

Pani Jadwidze Żerańskiej

Panu Leszkowi Teodorskiemu

Państwu Irenie i Aleksandrowi Pawlas

Pani Agnieszsce Myszczuk

ZSS Nr 3 w Bytomiu

Pani Jolancie Sitek

Pani Katarzynie Domagale

Panu Pawłowi Świerk

Pani Justynie Łatasiewicz

Pani Monice Leśak

Pani Agnieszce Caułczynskiej

Pani Aleksandrze Pastuszak

Pani Agnieszsce Sośnierz

Pani Halinie Tarnowskiej

Pani Zofii Dulęmba

Panu Adamowi Stańczak

Panu Bartoszowi Stefańczyk

Panu Wojciechowi Lulek

Paniom Małgorzacie i Marii Dykier

Panu Michelowi Davidović

Panu Ryszardowi Kowalczyk

Pani Barbarze Ociepka

Pani Monice Baster

Pani Agnieszce Wawryszuk

Pani Magdalenie Bajda

Pani Marii Nabiałek

Panu Robertowi Przechowskiemu

Pani Sylwii Jaskólskiej

Panu Pawłowi Liebersbach

Pani Edycie Malczewskiej

Pani Wiktorii Owsiak-Lulek

Panu Mariuszowi Kosińskiemu

Pani Marcie Wolny-Lis

Pani Annie Stawnej

Panu Leszkowi Puto

Pani Milenie Różejewicz

Pani Magdalenie Lipka

Państwu Annie i Robertowi Masłowskim

Panu Dariuszowi Oleksiewcz

Panu Krzysztofowi Błaszczyk

Pani Dorocie Polit

Pani Łucjii Grabskiej

Panu Aleksandrowi Szewczyk

Pani Justynie Mgłosiek

Panu Krzysztofowi Marczak

Pani Annie Batusz-Sontag i Panu Karolowi Sontag

Pani Bronisławie Gębka

Pani Ewie Szymańskiej

Pani Marlenie Gabryś

Panu Wiesławowi Szczepańskiemu

Pani Katarzynie Boncol

Panu Jackowi Nowickiemu

Panu Wojciechowi Knopek

Pan Krzesztofowi Wierzbickiemu

Pani Agacie Wolszczuk

Panu Marianowi Kościelniak

Pani Justynie Urbańczyk

Panu Mirosławowi Monika

Państwu Magdalenie i Jarosławowi Teklak

Pani Katarzynie Gwiazda

Pani Jadwidze Szachniewicz

Pani Izabelii Dubiel

Pani Justynie Deneka

Pani Emilii Wilczyńskiej

Pani Sylwii Urbaniak

Państwu Katarzynie i Wacławowi Pazdan

Pracownikom Wydziału Mieszkalnictwa Urzędu Miasta Krakowa

Pani Janinie Pawlik

Pani Agnieszce Karpeta

Pani Sylwii Kurosz

Pani Janinie Antoniuk

Pani Agnieszce Kłosowkiej

Panu Karolowi Myk

Panu Piotrowi Idczak

Pani Agnieszce Smolińskiej

Pani Dorocie Piejek

Panu Czesławowi Pęgiel

Pani Małgorzacie Marzec-Stawiarskiej

Pani Ewie Morawieckiej

Pani Jolancie Polickiej

Pani Agacie Góral-Wójcickiej

Panu Wiesławowi Potaczała

Panu Tadeuszowi Milczarskiemu

Pani Anecie Sośnickiej

Panu Michałowi Mol

Pani Alinie Głuchowskiej

Pani Danucie Pękala

Panu Tomaszowi Hartman

Panu Andrzejowi Martynowicz

Pani Agnieszce Waszczuk

Pani Annie Walutek

Pani Małgorzacie Dawidowskiej

Pani Ewie Furtak

Panu Arkadiuszowi Wiśniewskiemu

Pani Annie Nurzyńskiej

Pani Zofii Maźnio

Pani Jadwidze Ostrowskiej

BIG Konarscy

Pani Grażynie Zaniewskiej

Pani Justynie Walawskiej

Panu Władysławowi Borkowskiemu

Panu Jerzemu Naczyńskiemu

Pani Alicjii Ślubowskiej

Pani Józefie Zub

Rodzinie Niewęgłowskim

Pani Renacie Wilk

Pani Joannie Kanabaja

Panu Grzegorzowi Kruturskiemu

Pani Małgorzacie Grajoszek

Pani Wiesławie Antkowiak

Pani Edycie Jakimczuk

Pani Katarzynie Moskal

Panu Tomaszowi Ciążynskiemu

Pani Agnieszce Solarczyk

Panu Sławomirowi Glinieckiemu

Pani Danucie Łukiewicz

Pani Agacie Kurnik

Pani Krystynie Zaborowskiej

Pani Ilonie Suszka

Panu Andrzejowi Stranc

Panu Sławomirowi Kazula

Panu Pawłowi Wasik

Pani Teresie Piotrowskiej

Państwu Lucynie i Tadeuszowi Hek

Pani Mirosławie Madej

Panu Krystianowi Gnysińskiemu

Państwu Alicjii i Henrykowi Dyszy

Panu Krzysztofowi Janas

Panu Danielowi Soroczak

Panu Pawłowi Tomasiak

Panu Przemysławowi Krysiak

Pani Annie Małkowskiej

Pani Magdalenie Dąbkowskiej

Panu Pawłowi Marceluk

Pani Ewie Stępińskiej

Pani Michalak

Pani Weronice Sarlińskiej

Pani Alkeksandrze Lenart

Panu Danielowi Jasion

Pani Elżbiecie Goławskiej-Gołąb

Panu Krzysztofowi Witkowskiemu

Panu Jerzemu Młynarek

Pani Joannie Piwowar-Ryba

Panu Ryszardowi Pocałuń

Panu Krzysztofowi Bem

Panu Maciejowi Mruk

Pani Teresie Szmatoła

Pani Monice Belkiewicz

Pani Dorocie Mokwińskiej

Panu Januszowi Piecha

Państwu Izebalii i Robertowi Skiba

Pani Małgorzacie Warackanowicz

Panu Tomaszowi Wilczyńskiemu

Państwu Katarzynie i Piotrowi Kozubal

Pani Zofii Ozimina

Panu Adamowi Musialik

Pani Annie Proc

Pani Krystynie Wojtasiewicz

Pani Annie Bieńkowska

Panu Jackowi Leksy

Panu Jarkowi Zielińskiemu

Panu Pawłowi Pilarskiemu

Pani Beacie Hadryś

Pani Ewie Bańka

Pani Barbarze Grabarek

Pani Joannie Wąsikowskiej

Panu Zenonowi Nowakowskiemu

Pani Joannie Dobrowolskiej

Pani Annie Ratajczyk

Panu Zbigniewowi Dolegiewicz

Panu Stanisławowi Bieszk

Pani Ilonie Jurczyk

PanI Małgorzacie Pietrzak

Panu Arkadiuszowi Lichwiarz

Panu Stanisławowi Łukasiewicz

Pani Krystynie Wikar

Pani Agnieszce Kucharczyk

Panu Piotrowi Kowalczyk

Pani Jolancie Magoń

Panu Andrzejowi Kopańskiemu

Pani Wandzie Kostkowskiej

Pani Barbarze Kasznicka

Pani Teresie Bodura

Pani Aleksandrze Czajor

Pani Zofii Włoszek

Pani Bernadecie Kalemba

Panu Józefowi Gołąb

Panu Józefowi Stós

Załodze HARDROCK Kraków

Panu Henrykowi Szela

Panu Romanowi Muszkiet

Pani Magdalenie Misiak

Panu Pawłowi Karpińskiemu

Państwu Katarzynie i Grzegorzowi Paliczka

Pani Katarzynie Dragań

Ciocie Impel Katowice-Ochojec

Pani Marcie Kostrzewa

Panu Karolowi Radziewicz

Panu Tomaszowi Żołądkiewiczowi

Pani Katarzynie Sztuka

Panu Grzegorzowi Łuczak

Panu Jackowi Żur

Panu Leszkowi Piętka

Pani Małgorzacie Poprawa

Pani Beacie Malinowskiej-Skitał

Pani Bogumile Zielińskiej

Pani Halinie Cholawa - Zięciak

Panu Pawłowi Anolik

Pani Karolinie Kuryś

Panu Dariuszowi Nowakowskiemu

Panu Krzysztofowi Gojny

Natasza Masarz Usługi Consultigowe

Pani Agnieszce Bietkał

PaniBeacie Mrozek

Panu Krzysztofowi Mruzek

Panu Januszowi Chabiniec

Pani Gabrielii Osysek

Pani Urszulii Frączek

Pani Annie Smolarek

Panu Konradowi Chwastyk

Pani Marcie Juchniewicz

Panu Marcinowi Gwazdacz

Pani Karolinie Baczyńskiej

Pani Justynie Miśkiewicz

Panu Sebastianowi Niciarz

Pani Magdalenie Karwan

Państwu Sylwii i Andrzejowi Mazuga

Państwu Monice i Markowi Augustyniak

Panu Tomaszowi Hnatków

Panu Dariuszowi Pieter

Pani Natalii Biłanicz

Panu Witoldowi Kozłowskiemu

Panu Karolowi Klimek

Panu Pawłowi Puchała

Pani Aniela Wunsik

Pani Róży Sakowskiej

Pani Annie Szczepaniak

Pani Paulinie Grzbowskiej

Pani Marcie Majcher

Panu Radosławowi Izydorczyk

Panu Bruno Kosiruk

Panu Łukaszowi Ślosarek

Panu Piotrowi Kupny

Panu Rafałowi Mika

Panu Konradowi Witek

Pfarerre Langenlois Kirchen

MW A.A Kujawa

Pani Annie Wysockiej

Pani Katarzynie Piątka

Pani Gabriele Weiler

Pani Teresie Włodarskiej

Pani Jolancie Lengiewicz

Panu Adamowi Morawskiemu

Panu Kazimierzowi Henowskiemu

Panu Sylwestrowi Bojarun

Pani Hannie Dmowskiej

Panu Henrykowi Wnukowskiemu

Panu Tomaszowi Bułka

Pani Barbarze Celińskiej

Państwu Joannie i Wojciechowi Gogacz

Pani Danucie Maćkowiak

Pani Dominice Brzoskowskiej

Państwu Agnieszce i Arturowi oraz Szymusiowi Pirsch

Pani Halinie Bednarz

Pani Jolancie Musiej

Pani Eugeni Abramiuk

Pani Magdalenie Fijołek

Panu Andrzejowi Barszcz

Panu Markowi Torbuś

Pani Annie Wójcik

Panu Waldemarowi Negacz

Panu Adamowi Ścierskiemu

Pani Bogusławie Paetz

Pani Jolancie Gołębiewskiej

Pani Ewie Zaraś

Pani Barbarze Żołądek

Pani Ewie Król

Panu Sławomirowi Przychodzień

Pani Eugeni Janickiej

Pani Lucynie Kaśluga

Państwu Anecie i Markowi Jastrzębskim

Pani Teresie Gudanowskiej

Panu Ryszardowi Kowalczyk

Pani Renacie Adamik

Panu Mieczysławowi Malec

Pani Kseni Łaszczyk

Pani Ewie Podolskiej

Pani Wacławie Matysek

Pani Barbarze Pieter

Państwu Zdzisławie i Marianowi Witkoś

Pani Justynie Michalskiej

Pani Ilonie Pella- Bok

Państwu Marcie i Markowi Grycman

Pani Katarzynie Wasiółka

Panu Robertowi Malinowskiemu

Panu Wojciechowi Lewickiemu oraz Kasi, Pawłowi i Martynce

Panu Tomaszowi Wojtczak

Pani Joannie Strzała

Pani Urszuli Mikołajec

Panu Piotru Grzybowskiemu

Panu Piotrowi Biegluk

Pani Krystynie Friebe

Panu Marcinowi Friebe

Panu Szymonowi Siemianowskiemu

Panu Bolesławowi Solich

Pani Barbarze Saran - Jurczak

Panu Piotrowi Koryckiemu

Pani Małgorzacie Stachowskiej

Panu Arturowi Guzińskiemu

Pani Annie Śmielewskiej - Gawriłow

Panu Pawłowi Woszczyk

Panu Bartoszowi Wróblewskiemu

Pani Izabeli Wistel

Pani Halinie Orzechowskiej

Pani Teresie Suchonos

Pani Monice Peszel

Pani Monice Mączka

Panu Andrzejowi Dobranowskiemu

Pani Beacie Kowalik

Pani Małgorzacie Szyszka

Panu Tomaszowi Dziekońskiemu

Panu Marcinowi Michałek

Panu Arturowi Lecko

Pani Janinie Szwedo

Pani Iwonie Czajkowskiej

Pani Magdalenie Żurawskiej

Panu Jarosławowi Kaczmarek

Panu Mirosławowi Olszowskiemu

Państwu Jolancie i Krzysztofowi Hładki

Panu Michałowi Walerowicz

Panu Adamowi Henkel

Państwu Lucynie i Bogdanowi Fałowskim

Panu Janowi Gadawskiemu

Panu Tomaszowi Łacek

Państwu Ewie i Piotrowi Śniegowskim

Pani Annie Walczak

Panu Grzegorzowi Łuczak

Pani Karinie Sowa

Pani Annie Ślązak

Państwu Zofii i Józefowi Chromik

Pani Aleksandrze Labryga - Stańczyk

Pani Krystynie Wierzbowskiej

Pani genowefie Bednarczyk

Pani Katarzynie Wnusik - Kurek

Pani Bożenie Dąbrowskiej

Pani Aleksandrze Szewczyk

Państwu Aleksandrze i Andrzejowi Wcisło

Pani Wiesławie Wielgus

Pani Danucie Grala

Panu Zdzisławowi Mrowczyńskiemu

Pani Marcie Stawnickiej - Siwek

Pani Irenie Czepczor

Księdzu Rajmundowi Brol oraz wszystkim Parafianom z Parafi św. Michała Archanioła w Bytomiu - Sucha Góra

Pani Marii Świerczek - Kwiryna

Panu Mieczysławowi Brzózka

Pani Eugeni Zidek

Panu Maciejowi Wójcik

Pani Magdalenie Śliwińskiej

Pani Anecie Klimowicz

Państwu Bożenie i Markowi Chlewickim

Pani Jadwidze Kopczyk

Pani Ewie Biernackiej

Panu Witoldowi Bogajewicz

Panu Pawłowi Młotkowskiemu

Pani Urszuli Czyżewskiej

Pani Janinie Wieczorek

Panu Krzysztofowi Nowak

Pani Irenie Nowak

Pani Anicie Ponichtera

Pani Annie Król

Państwu Grażynie i Jerzemu Kotyza

Pani Gabrielii Roszmann - Lesnau

Pani Agnieszce Domańskiej

Państwu Annie i Władysławowi Wala

Pani Ewelinie Rozwadowskiej

Panu Adamowi Tobiasz

Państwu Annie i Piotrowi Sobiech

Pani Stefanii Ptaszek

Pani Beacie Kubicy

Pani Beacie Faśfara

Pani Elżbiecie Lewandowskiej

Panu Arkadiuszowi Lichwa

Pani Anicie Strzelczyk

Panu Sławomirowi Błaszczyk

Pani Joannie Lach

Pani Katarzynie Czich

Panu Tomaszowi Bacza

Panu Piotrowi Pirkoś

Państwu Ewie i Dariuszowi Martyńskim

Pani Magdalenie Soszyńskiej

Pani Annie Frączek

Pani Monice Tkaczyk

Panu Jerzemu Duma

Panu Leszkowi Karkucińskiemu

Pani Katarzynie Marcol

Pani Małgorzacie Wilamowskiej

Panu Danielowi Skrzypiec

Pani Katarzynie Kopacz

Pani Katarzynie Lichosik

Pani Magdalenie Wiśniewskiej

Pani Ewie Wojciechowskiej

Pani Helenie Obrębskiej

Państwu Małgorzacie i Krzysztofowi Moroz

Pani Barbarze Kokoszka

Panu Michałowi Rąpała

Pani Teresie Zeidler

Pani Marlenie Witek

Pani Marzenie Kowalczyk

Pani Teresie Krawiec

Panu Grzegorzowi Warot

Pani Joannie Błasik

Pani Marii Węgrzyn

Panu Tomaszowi Hus

Pani Annie Frangrat

Panu Zbigniewowi Gluza

Pani Anecie Ławrynowicz

Pani Katarzynie Kościelny

Pani Halinie Kaczmarczyk

Pani Janinie Woźniak

Pani Joannie Kusiak

Pani Joannie Dawiec

Panu Jerzemu Wichrowskiemu

Panu Bartłomiejowi Sępioł

Pani Barbarze Bryda

Panu Zbigniewowi Pawłowskiemu

Pracownikom Firmy AGRAHURT

Pani Bożenie Dobrzenieckiej

Pani Ewie Czerwieńskiej

Panu Markowi Szmajduch

Panu Michałowi Urbanowicz

Panu Piotrowi Siębior

Państwu Katarzynie i Łukaszowi Nowickim

Pani Justynie Myszka

Pani Ewie Jakubowicz

Pani Monice Stańczak

Panu Eugeniuszowi Wilk

Pani Jadwidze Skowik

Pani Annie Nockowskiej

Pani Elżbiecie Korzeniewskiej

Panu Łukaszowi Dubińskiemu

Pani Hannie Bibrzyckiej

Pani Emilii Gałęska

Pani Ewie Hubka - Saleh

Panu Tomaszowi Kańtoch

Panu Krzysztofowi Durski

Panu Sylwestrowi Wiewióra

Pani Marzenie Komorowskiej

Pani Mirelii Stachura

Panu Grzegorzowi Łuczak

Panu Ryszardowi Gembka

Pani Beacie Rudaś

Panu Andrzejowi Tylickiemu

Panu Konradowi Fac

Pani Agacie Krocz

Panu Łukaszowi Włodarczyk

Pani Aleksandrze Kardas

Panu Patrykowi Grim

Państwu Mariuszowi i Ilonie Hajduk

Pani Bogusławie Dziuba

Pani Teresie Jacak

Panu Jerzemu Wnęk

Państwu Mieczysławie i Czesławowi Rodek

Pani Anieli Klein

Wszystkim, którzy dokonali wpłaty na konto Fundacji "Zdążyć z Pomocą" oraz Fundacji " Mam serce"

Pani Larysie Knioch i Panu Danielowi Szyszkowskiemu

Państwu Aleksandrze i Grzegorzowi Przybysz, a także Martusi, Tomkowi i Bartusiowi

Państwu Agnieszce i Piotrowi Pietraszewskim

Rodzinie Korek

Panu Stanisławowi Kowalskiemu

Pani Zofii Korolczuk

Pani Urszuli Smok z Rodziną

Pani Teresie Golec

Pani Annie Bieleninik

Pani Agnieszce Noga

Panu Adamowi Tramowskiemu

Pani Halinie Strużyńskiej

Pracownikom oddziału posadzkowego KWK Piekary

Państwu Bożenie i Janowi Jakubowskim

Pani Jadwidze Baille

Pani Renacie Strzęciwilki

Pani Agnieszce Groborz

Panu Jerzemu  Muszyńskiemu

Pani Magdalenie Bogackiej

Pani Anicie Ociepka

Pani Gabrieli Robak

Panu Sebastianowi Bąbik

Panu Tomaszowi Karwackiemu

Pani Katarzynie Czich

Pani Adriannie Gumbrycht

KKW Management Consulting

Panu Pawłowi Kowalczuk

Panu Marcinowi Bernard

Pani Danieli Ponichtera

Rodzinie Dudzik

Panu Tomaszowi Cech

Pani Hannie Maciołek

Państwu Renacie i Markowi Guja

Pani Alinie Stempin

Pani Mariannie Suszka

Pani Marii Heinz

Państwu Halinie i Henrykowi Grochowskim

Pani Henryce Strużyna

Rodzinie Koneckim

Pani Urszuli Mucha

Pracownikom oddziału MMUDZ KWK Piekary

Pani Katarzynie Radomskiej

Pani Jolancie Ciereszko

Panu Piotrowi Adamus

Pani Zycie Sik

Panu Adamowi Bochaj

Pani Annie Folęga

Panu Sebastianowi Nogaj

Dzieciom z 9 i 22 Przedszkola w Siedlcach

Pani Reginie Jurskiej

Pani Krystynie Michno

Pani Zosi Dwórznik

Panu Adamowi Nowackiemu

Pani Karolinie Ratowt

Pani Anicie Dziak

Pani Magdalenie Duda z Rodziną

Panu Michałowi Markowicz

Pani Irenie Nyczke

Pani Alicji Słomczewskiej

Pracownicy oddziału WOL KWK Piekary

Pracownikom oddziały GLZ KWK Piekary

Pani Annie Skórka

Panu Pawłowi Gawliczek

Pani Małgorzacie Góreckiej

Pani Kindze Ostafin

Panu Henrykowi Gicz

Panu Jacentemu Śmietana

Państwu Casini

Pani Katarzynie Holm

Radzie Parafialnej - Polskiej Misji Katolickiej

Panu Jarosławowi Kożan

Pani Bogusławie Woźniak

Społeczności IntelliPoker.pl

Przedszkolakom, Rodzicom oraz Nauczycielkom z Przedszkola nr 5 w Bytomiu

Dyrekcji oraz Zarządowi KWK Piekary Śląskie

Pani Annie Słota

Basi, Małgosi i Jasiowi Rabsztyn oraz ich Rodzicom

Pani Aleksandrze Barchańskiej

Właścicielom Firmy Kanlux S.A.

Pani Annie Balion

Pani Justynie Bednarek

Panu Krzysztofowi Mueller

Panu grzegorzowi Borkowskiemu

Pani Halinie Waleriańskiej

Panu Wojciechowi Gallos

Panu Michałowi Dyzma

Państwu Ryszardzie i Andrzejowi Golickim

Panu Arnoldowi Linek

Komitetowi Pomocy dla Natalki z Piekar Śląskich, a w szczególności cioci Ewie i cioci Renacie

Pani Ewie Michalskiej

Pani Grażynie Kowalskiej

Państwu Joannie i Marcinowi Banasiak

Pani Danucie Serowik

Pani Annie Gendziwełna

Panu Zygmuntowi Zimmerling

Panu Piotrowi Rowickiemu

Panu Wacławowi Tomeckiemu

Pani Katarzynie Wójcik

Pani Joannie Kazimierczak-Kalmer

Pani Joannie Brzyska

Pani Krystynie Koczy

Panu Krzysztofowi Strzeleckiemu

Panu Błażejowi Błażejewskiemu

Pani Sylwii Dulkiewicz

Państwu Beacie i Tomaszowi Michałek

Panu Robertowi Benedykcińskiemu

Pani Marii Czekaj

Panu Tomaszowi Sąkol

Pani Łucji Rejak

Pani Sylwii Gorzołka

Panu Dawidowi Kufel

Pani Kamilii Żuchowskiej

Panu Tomaszowi Caban

Majce Brzęcki

Panu Karolowi Związek

Pani Agacie Ogrodnik

Panu Markowi Brendler

Pani Kazimierze Bartel

Pani Jolancie Łasickiej

Pani Elżbiecie Nawrockiej

Pani Bożenie Michalickiej

Pani Magdalenie Cimoch

Panu Aureliuszowi Jurczyk

Pani Joannie Drejskiej

Panu Maciejowi Marzec

Pani Halinie Górna

Panu Krzysztofowi Pietrucha

Pani Katarzynie Kościelny

Pani Emilii Świńczyk

Pani Urszuli Szczepaniuk

Pani Marii Obtułowicz

Rodzinie Korek

Pani Dorocie Nabrdalik

Pani Teresie Kotuła

Pani Teresie Popenda

Księdzu Proboszczowi oraz Parafianom z Parfii Podwyższeia Krzyża Świętego w Bytomiu

Dzieciom z Przedszkola nr 5 w Bytomiu oraz ich Rodzicom

Państwu Marii i Krzysztofowi Grzemba

Pani Agnieszce Franielczyk

Panu Michałowi Hodurek

Panu Grzegorzowi Szot

Panu Krzysztofowi Nartowicz

Państwu Klaudii i Krzysztofowi Widera

Pani Aleksandrze Humenny

Panu Jerzemu Garnysz

Pani Stefanii Bujara

Pani Paulinie Pietrasik

Pani Aldonie Jarominek

Pani Katarzynie Wojtal

Panu Grzegorzowi Łuczak

Pani Stanisławie Lazar

Pani Annie Nawrat

Panu Łukaszowi Dubińskiemu

Panu Jakubowi Chmiel

Panu Przemysławowi Łodzińskiemu

Pani Małgorzacie Wójcik

Pani Katarzynie Kołaczek

Pani Agacie Dembińskiej

Pani Małgorzacie Żyła

Pracownikom KSRG KWK Piekary

Pracownikom Zespołu Szkół nr 17 z Warszawy

Panu Łukaszowi Pelka

Panu Zdzisławowi Staroń

Panu Robertowi Jastrzębskiemu

Państwu Małgorzacie i Michałowi Stankiewicz

Pani Lucynie Kowalik

Pani Renacie Gorzelak

Pani Elżbiecie Marchacz

Pani Magdalenie Cimcioch

Pani Aleksandrze Dawiec

Pani Małgorzacie Pfeiffer - Orłowskiej

Pani Stanisławie Wiącek

Pani Halinie Brzęczek

Pani Agacie Czołgosz

Pani Irenie Malinowskiej

Pani Anecie Furmanek

Pani Halinie Niemiec

Pani Paulinie Bryniak

Pani Annie Szmidchen

Pani Renacie Wrzesiak

Pani Patrycji Koralewskiej

Pani Karinie Pach

Pani Jolancie Szmayloch

Pani Klaudii Drozd

Pani Joannie Marczewskiej

Pani Iwonie Aleksandrowicz

Pani Bożenie Malorny

Pani Annie Bednarskiej

Pani Marioli Góra

Pani Patrycji Pfeiffer

Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Handlowemu Robert z Siemianowic Śląskich www.romekrobert.pl

Państwu Langosch Ilonie i Richardowi

Pani Schneider Hedwig

Pani Hűbner Brigitte

Pani Bauer Andrea

Pani Voith Augustine

Pani Konopik Inge

Pani Kerscher Annie

Pani Kőnig Hannie

Pani Kunešova Petra

Pani Gruber Ingrid

Pani Lorek Bogusławie

Pani Voith Christa

Pani Bauer Elisabeth

Pani Lehneis Marii

Uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkół w Żelkowie

Uczniom i nauczycielom z Gimnazjum w Skórcu

Przedszkolakom i nauczycielom z Przedszkola nr 22 w Siedlcach

Przedszkolakom i nauczycielom z Przedszkola nr 27 w Siedlcach

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytany 48404 razy

62 komentarzy

  • Link do komentarza KennethDieDe sobota, 24 czerwiec 2017 22:53 napisane przez KennethDieDe

    wh0cd37511 generic zoloft buy zetia check out your url

  • Link do komentarza Tracyvap sobota, 24 czerwiec 2017 19:42 napisane przez Tracyvap

    wh0cd590283 buy prozac phenergan vc buy celebrex

  • Link do komentarza RodneyDrusa sobota, 24 czerwiec 2017 11:57 napisane przez RodneyDrusa

    viagra generico farmacia italia
    can you cut 100 mg viagra
    what is the cost of a viagra pill
    http://viagramtxgeneric.com/ - buy sildenafil citrate online india
    can you get viagra in the dominican republic

  • Link do komentarza AaronGot sobota, 24 czerwiec 2017 07:01 napisane przez AaronGot

    wh0cd6311 celebrex online LEVAQUIN TABLETS revia pills Viagra

  • Link do komentarza Marvinrob piątek, 23 czerwiec 2017 17:53 napisane przez Marvinrob

    farmaco generico al viagra
    generico de viagra en mexico
    efeitos colaterais do viagra 25mg
    http://viagramtxgeneric.com/ - buy cheap viagra generic online
    how to get a private prescription for viagra

  • Link do komentarza Bennydoone piątek, 23 czerwiec 2017 17:22 napisane przez Bennydoone

    wh0cd912711 buy diclofenac citalopram hbr

  • Link do komentarza EugeneBiz czwartek, 22 czerwiec 2017 03:00 napisane przez EugeneBiz

    wh0cd300231 avodart fluoxetine buy crestor trileptal sodium

  • Link do komentarza JosephRop sobota, 17 czerwiec 2017 19:26 napisane przez JosephRop

    cialis price in egypt
    generic viagra for sale
    where to buy cialis in uk
    http://genericviagraxfl.com/ - generic viagra online
    viagra emails getting through

  • Link do komentarza SapuralAsype sobota, 17 czerwiec 2017 10:07 napisane przez SapuralAsype

    quick cash personal loans
    cash advance online cash advance online

  • Link do komentarza ButlegerNen sobota, 17 czerwiec 2017 01:40 napisane przez ButlegerNen

    payday loans in nc
    payday loans same day
    personal loan finder
    payday loans nashville tn
    personal loans for fair credit
    emergency loans for rent
    poor credit
    payday advance
    payday loans madison wi
    loans direct
    small loan lenders
    fast online loans
    small unsecured personal loans
    direct loans servicing
    unsecured personal loan
    loans in arizona
    loans for poor credit
    loan in minutes
    fast payday loans
    payday loan store locations
    get cash now
    fast cash advance
    small payday loans
    need a loan bad credit
    payday loans for bad credit direct lenders no fees

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.